Klára Samková: Jsme PRO posílení postavení ČR a zachování národní suverenity a identity

samkova

Jsme PRO posílení postavení ČR a zachování národní suverenity a identity – chceme sebevědomý a silný český stát, pro který budou na prvním místě občané České republiky

I když nikdo oficiálně nahlas neřekne, Evropská unie dnes směřuje k federaci. K federaci, jejíž hlavní město bude Brusel. K federaci, kterou budou ovládat silné státy jako Německo a Francie. K federaci, která bude skrz různé nařízení, směrnice a smlouvy ovládat každý členský stát.

Od našeho vstupu do EU jsme museli přijmout tisíce směrnic a nařízení. Vytváří se temné struktury, jakými jsou bankovní unie a evropský stabilizační mechanismus, které nad námi mají rozhodovat. Jsme tlačení do přijetí eura, přestože se ekonomové shodují, že to pro nás není výhodné.

To všechno podporuje současná vláda v čele s premiérem Sobotkou, které místo pečlivých úvah a zdrženlivosti upisuje Českou republiku k další závazkům a povinnostem.

My nechceme žít podle bruselských not. Nechceme, aby nám EU brala naši národní suverenitu. Chceme sebevědomý a silný český stát, pro který budou na prvním místě občané České republiky.

Unie má být místem volného obchodu, místem pro cestování a podnikání. Místem, kde budou jednotlivé státy přátelský spolupracovat. A za takovou podobu Evropské unie budeme bojovat.

Dejte v nadcházejících volbách do Evropského parlamentu hlas kandidátům hnutí Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury. V Evropě obhájíme naše národní zájmy.