MUDr. Pavel Talaš

náš kandidát v doplňujících volbách do Senátu ČR s podporou hnutí ANO ve Zlínském kraji
10. a 11. ledna 2014!

 

MUDr. Pavel TalašDatum narození:
11. 10. 1945

Vzdělání:
Lékařská fakulta Palackého univerzity v Olomouci, dvě atestace: Vnitřní lékařství, Všeobecné lékařství, Kurz tropického lékařství v Institutu doškolování lékařů a farmaceutů ILF Praha

Zaměstnání:
Nemocnice v Uherském hradišti a ve Zlíně, Lodní lékař československé námořní plavby, Praktický lékař v Napajedlích

Politické zkušenosti:
dvě volební období v zastupitelstvu města Napajedla, starosta Napajedel (nezávislý)

Členství v politických stranách:
nikdy nebyl členem žádné politické strany

 

MŮJ JEDINÝ POLITICKÝ CÍL JSOU SPOKOJENÍ LIDÉ, KTEŘÍ ŽIJÍ V BEZPEČÍ A JISTOTĚ.

DŮSTOJNÝ DŮCHOD

O své stařečky a nemohoucí se musíme umět postarat. Chceme zvýšení důchodů a bezplatnou zdravotní péči.

DOBRÁ PRÁCE PRO VŠECHNY

Těm, kdo jsou v nouzi, musíme umět práci najít a slušně zaplatit.

BEZPEČÍ PŘED ZLOČINEM

Stát máme i proto, aby zajistil bezpečí a klid pro každého z nás.

NÍZKÉ DANĚ

Nízké daně znemanají nízké ceny zboží pro všechny, nízké náklady živnostníků a firem na práci a vytváření nových pracovních míst

SPRAVEDLNOST

Musíme zajistit pro každého spravedlnost a vymahatelnost práva. To znamená ochranu před lichváři a exekutory, ochranu před podvodníky s potravinami, ochranu před zlovůlí státu, úřadů či justicí.

 

volte-talase

 

Vážení spoluobčané,

jak všichni víte, byl jsem zvolený poslancem Parlamentu České republiky a proto skončil můj senátorský mandát. Náš, zlínský kraj neopouštím. Moje senátní kancelář v Uherském Brodě se jen přejmenuje na poslaneckou a v ní bude k dispozici občanům jak můj asistent, tak i já osobně, kdykoli mi to čas dovolí. Na zlínsko jezdím a budu jezdit tak jako dosud. Je to přece také můj kraj a kraj mé rodiny. Díky posledním volbám bude náš hlas teď v Praze slyšet 14x silněji díky 14ti poslancům hnutí Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury. Občanům jsem slíbil, že pro splnění svého programu udělám maximum a já slovo plním. To, co jsem sliboval minulý rok v senátní kampani, to budu ještě razantněji prosazovat v mnohem vlivnější Poslanecké sněmovně.

Hnutí Úsvit má dnes ve Zlínském regionu k dispozici mnoho úctyhodných lidí, kteří by dobře pracovali v Senátu. Při výběru kandidáta jsme ovšem zvážili také to, aby moji voliči na Zlínsku stále cítili, že jsem jejich zástupce a že můj nástupce je pokračovatelem mé práce. To byl rozhodující důvod pro to, abych přesvědčil ke kandidatuře pana doktora Pavla Talaše z Napajedel. Pan doktor Talaš je renomovaným lékařem a má zkušenosti i z komunální politiky, byl zastupitelem i starostou.

Pan doktor patří také k mým k nejbližším lidem, ve kterého já osobně mám tu nejvyšší důvěru. Jeho životní zkušenosti by vydaly ne na jednu, ale na desítky knih. Byl dlouhá léta námořním lékařem na československých obchodních lodích a proplul křížem krážem celou planetu.

Kandidaturou pana doktora Talaše, říkáme voličům:
1) Zlínsko nejenže neopouštím já ani hnutí Úsvit.
2) Chceme, aby náš region byl vidět a slyšet daleko silněji než dosud.

Je samozřejmé, že pan doktor Talaš jde do voleb s naším úspěšným programem prosazováním přímé demokracie. tedy maximální mírou kontroly občanů nad veřejným děním a s programem zvyšování odpovědnosti politiků.
Náš kandidát získal také oficiální veřejnou podporu hnutí ANO Andreje Babiše, které se tímto rozhodlo svého vlastního kandidáta nepostavit.

Nejedná se o společnou kandidátku, ale o kandidáta Úsvitu s veřejnou podporou hnutí ANO.

Váš Tomio Okamura
poslanec PS ČR

stredocesky-okamura-person